Aktualności
Venus Płytki MISTRZEM IV Edycji HALPN PDF Drukuj Email
02.04.2012.

1 kwietnia 2012 zakończyła się IV Edycja  Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Po raz kolejny mistrzem został zespół VENUS PŁYTKI.

Nagrody (puchary, pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe) wręczali Zastępca Prezydenta Miasta Grzegorz Małkus i dyr. MCSiR Krzysztof Randla.

Rozgrywki rozpoczęto 20 listopada 2011r. 34 zgłoszone drużyny przez 16 kolejek strzeliły w sumie 1723 bramki w 157 meczach. Rozdano 75 żółtych kartek oraz 7 czerwonych.

Już teraz sympatyków "halówki" zapraszamy na V EDYCJĘ!

Czytaj całość…

Dominacja starachowiczan trwa - Basket Star mistrzem VI Edycji LPKA PDF Drukuj Email
02.04.2012.

W sobotę, 31 marca 2012r., rozstrzygnięto wszystkie zagadki dotyczące VI edycji Ligi Piłki Koszykowej Amatorów.

W hali sportowej MCSiR, ul. Sienkiewicza 34, odbyły się ostanie mecze finałowej rundy Playoff.
Po zwycięstwie, w sezonie regularnym Demonów nad Basket Star mieliśmy nadzieje, że w VI Edycji LPKA zostanie przerwana dwuletnia hegemonia zespołu ze Starachowic. Jednak już pierwszym meczu wygranym przez Basket Star zeszło trochę ciśnienie z najlepszej drużyny ze Skarżyska.
Mecz rozpoczął sie o niemocy obu drużyn, przez kilka minut na tablicy utrzymywał się bezpunktowy wynik. I kwarta rozpaliła nadzieje kibiców skarżyskiej drużyny, ponieważ Demony wygrały ja 15 : 7. Jednak kolejne kwarty to już popis drużyny Basket Star. Po II kwarcie nieznacznie prowadzili jeszcze skarżyszczanie (23 : 20) ale juz III (34 : 41) i IV kwarta kończąca 2 mecz (55 : 68) to popisowa gra Basket Star, a szczególnie trójki  Kot, Ziewiec i Skowroński.

W meczu o trzecie miejsce nie bez problemów swój drugi mecz z Erblem wygrała Dolna Kamienna stosunkiem 55: 40 tym samy zajmując III miejsce w Lidze.

Najskuteczniejsi zawodnicy:

1.        Kot (Basket Star)  -  327 pkt.

2.        Michalski (Demony)  -  251 pkt.

3.        Odzimkowski (Demony)  -  249 pkt.

Przypominamy, że rozdanie nagród zespołowych i indywidualnych nastąpi przy okazji Meczu Gwiazd, na który serdecznie zapraszamy 14 kwietnia 2012r. początek o godz. 17.00 - Miejska Hala Sportowa w Skarzysku - Kam. Będzie mnóstwo zabawy z koszykówką!